O firmie

Nasza firma jest rzemieślniczą firmą rodzinną, funkcjonującą od 1978 r. pod marką "Śnieżynka". Przez ten czas stworzyliśmy, nowoczesne, rodzinne przedsiębiorstwo, specjalizujące się w produkcji oraz sprzedaży lodów delikatesowych.

Wielką radość sprawia nam fakt, że nasza praca jest przez Państwa doceniana. Lody, które Państwu oferujemy przygotowujemy na bazie własnych receptur. Obecnie produkujemy ponad 120 smaków lodów. Są one rezultatem naszego własnego, wieloletniego doświadczenia w tej dziedzinie.

Począwszy od 2009 r. zgodnie z Państwa oczekiwaniami rozszerzyliśmy działalność naszej firmy o produkcję ciast deserowych i tortów. W tym celu stworzyliśmy od podstaw pracownię cukierniczą wraz z własnymi lokalami sprzedażowymi. To nowy dział naszej firmy, który intensywnie rozwijamy.

Obecnie nasze słodkości są rozpoznawane na naszym lokalnym rynku. Uświetniają wyjątkowość chwili wyszukaną formą, lekkością i niepowtarzalnym smakiem.

W imieniu wszystkich pracowników "Śnieżynki" zapraszam Państwa do skorzystania z naszej oferty oraz życzę Państwu Smacznego.